Justyna i Czesław przylecieli do Polski z Chicago  aby zawrzeć związek małżeński.   Młoda Pani pochodzi z Opola zatem  ślub i wesele odbyło się  w Opolu .

Rodzice Pana Młodego pochodzą z Zakopanego – więc plener ślubny musiał  odbyć się w Tatarach . Lecz wcześniej zrobiliśmy parę zdjęć w Opolu spotykając na naszej drodze byłego Marszałka Senatu  Longina Pastusiaka, który osobiście pogratulował tego odważnego kroku.  Żeby   było bardziej interesująco  to  Longin Pastusiak to człowiek związany mocno ze Stanami Zjednoczonymi, studiował w tym kraju . Jest również autorem kilku książek  na ich temat.

 

Kilka dni później spotkaliśmy się na plenerze w Zakopanym . Niestety tego dnia towarzyszył nam  deszcz .Co na początku wydawało nam się przeszkodą. Po godzinie czekania Młoda Para zdecydowała ,że taka pogoda miała po prostu być .  Po raz kolejny okazało się jak bardzo przydatna w takich okazjach jest odrobina amerykańskiego pozytywnego myślenia. Moje obawy o wytrzymałość sprzętu oraz wizerunek Młodej Pary zostały szybko rozwiane przez ich pozytywną energię. Pogoda dodała wyjątkowego  charakteru sesji ślubnej. Zdjęcia powstawały w deszczowej i mglistej scenerii .

01plener-w-tatrtach-paparazzi-studio plener-slubny-w-tatarch--(1) plener-slubny-w-tatarch--(2) plener-slubny-w-tatarch--(3) plener-slubny-w-tatarch--(5) plener-slubny-w-tatarch--(4) plener-slubny-w-tatarch--(7) plener-slubny-w-tatarch--(8) plener-slubny-w-tatarch--(9) plener-slubny-w-tatarch--(11) plener-slubny-w-tatarch--(12)plener-slubny-w-tatarch--(13) plener-slubny-w-tatarch--(14) plener-slubny-w-tatarch--(15) plener-slubny-w-tatarch--(16) plener-slubny-w-tatarch--(17) plener-slubny-w-tatarch--(18) plener-slubny-w-tatarch--(19) plener-slubny-w-tatarch--(20) plener-slubny-w-tatarch--(21) plener-slubny-w-tatarch--(22) plener-slubny-w-tatarch--(23) plener longin-pastusiak-slub-(24)

Leave a Reply