Ach co to był za ślub…takimi słowami zacznę dzisiejszy wpis na bloga. Minęło już dobrych kilka miesięcy, ale w mojej pamięci zostało wiele szczegółów.
Ponieważ Pan Młody mieszka w Houston w Texasie ,na spotkane przyszła Magda, która jeszcze wtedy mieszkała w Opolu. Opowiedziała mi o swojej miłości Bojanie.
Omówiliśmy oczywiście fryzurę, makijaż i sukienkę. Następnie co ważnego będzie na ślubie itp.
Drugie spotkanie odbyło się już w trójkę. Pamiętam te emocje. Oczywiście rozumiałem ich podekscytowanie przecież za tydzień mają swój wymarzony ślub.
Kościół, a właściwie kościółek w polu niedaleko miejscowości Sidzina. W głowie miałem już obrazek kościoła z teledysku Guns N’ Roses – November Rain.
A Pan Młody przyjechał tam ze świadkiem czerwonym Fordem Mustangiem 1966 roku. Oczywiście przylecieli za oceanu przyjaciele Pary Młodej, więc ślub pomimo,że w Polsce miał znamiona amerykańskiego stylu życia. I bardzo dobrze, zrobiło się międzynarodowo.
W tym wpisie nie będzie typowego wpisu od przygotowań…do oczepin tylko bardziej subiektywne spojrzenie fotografa. Albumy fotograficzne przeważnie zarezerwowane są dla Pary Młodej , Rodziców i gości za to na blogu można pokazać to na co ma się ochotę.
A przecież ważne są dodatki, jak wygląda sala, i jakie auto wybrała Para Młoda. Ford Mustang to legenda – także trochę zdjęć z nim będzie 😉
Sesja ślubna krótka,ale odbyła się przy kościółku jak i parę zdjęć zrobiłem przy Dworze Myśliwskim Hubertus w Brynicy.

Gości Bawił zespól Masters
auto Udostępnił Szymon Classic Mustang 66
sala weselna Dwór Myśliwski Hubertus
zdjęcia Paparazzi Studio
film : http://www.dziadekfilm.pl/

Zapraszam na ponad 70 zdjęć opowiadających ślub i wesele Magdy i Bojana.

Comments are closed.