Facebook

 

Na spotkaniu w sprawie sesji ślubnej Daria z Piotrem użyli takich zwrotów jak stylizacja , pin up. Dla mnie to słowa klucze , które od razu uświadomiły mi ,że będę miał możliwość wykreowania zdjęć z sesji ślubnej o odmiennym stylu. Swój niebagatelny udział miała trzymająca rękę na pulsie jedyna w swoim rodzaju stylistka i wizażystka Asia . Oraz operator o Hollywódzkim potencjale -magik obrazu i dźwięku -Jacek.

Przede wszystkim bardzo  dziękuję  za udostępnienie miejsca . Restauracja Papa Jack w Opolu to miejsce idealne na taką sesję jak również randkę z drugą połową. Muzyka lat 50-60 tych z dobrym jedzeniem umilą czas jak i pozwolą poczuć klimat Ameryki , którą wcześniej oglądaliśmy w kinach i telewizorach.

Sami modele spisali się na medal i byli bardzo zaangażowani co pomogło w całym przedsięwzięciu.  Zachęcam Młode Pary do stylizowanych sesji ślubnych.

 

00 pin up 01 sesja pin up 02 sesja pin up 02a pin up 03 pin up 04 pin up 05 pin up 06 pin up 07 sesja pin up 08 sesja slubna pin up 09 sesja slubna pin up 10 sesja slubna pin up 11 sesja slubna pin up 12 sesja slubna pin up 13 sesja slubna paparazzi studio

One Response to “Miłość w czasach popkultury .Sesja ślubna w stylu Pin up”

Leave a Reply