Tatry próba nr 2 Iza & Mariusz

październik 1, 2014

Plener w Tatrach -ależ oczywiście . Po Justynie i Czesławie to druga próba wejścia na Czarny staw pod Rysami . Myślałem ,że na pierwszym plenerze było ciężko . Oj nie . Wiało , lało i było 8 stopni C.

Ja miałem dwie kurtki , Mariusz też dobrze ubrany – Iza nie miała tyle szczęścia , ale była twarda ( to przecież  kobiety rodzą bo mężczyźnie nie dali by rady ) -nie przeszkadzał jej wiatr i deszcz,  który bezlitośnie lał z każdej strony.

No cóż sierpień nie był łaskawy dla mnie i dla moich wymarzonych zdjęć. Ale … zawsze coś fajnego  wyjdzie – przecież rok wcześniej w tym miejscu było podobnie i też był ciekawy klimat na zdjęcia .

Brawo dla Pani Młodej, która ubrała swoje ślubne sandałki . Nad czarnym stawem było już potwornie zimno ,mokro i wiało ze 100 km/h zrobiliśmy dosłownie kilka zdjęć. To tak więcej niż rok wcześniej 😉

Za to zdjęcia są pełne gorącej energii – już żadna pogoda nie stanowi dla mnie problemu -zawsze można zrobić dobre zdjęcia.

P.S. w tym roku nad Morskim Okiem sprzedawano nową kolekcję płaszczy przeciwdeszczowych – oceny wystawcie sami.

01 Morskie oko  fotografia 02 tatry plener ślubny 03 zakopane zdjęcia ślubne 04  morskie oko sesje ślubne 05  zdjęcia ślubne w górach 06 sesje ślubne  w zakopanym 07 plener ślubny w górach 08 góry fotografia ślubna 09 kreatywne sesje ślubne 10 paparazzi studio góy 11 morskie oko sesja plenerowa 12 plener w górach slub 13 deszcz nad morskim okiem 14 zdjęcia ślubne kluczbork 15 zdjęcia śłubvne ozimek 16 fotgrafia ślubna opole 17 podróże po górach 18 game over 19 game over koszulki 20 selfie Paparazzi Studio

 

Leave a Reply