Facebook

Ania i Grzesiu zagościli na moim blogu na dobre. Na początku sesja narzeczeńska, klika zdjęć ze ślubu pojawiło się na firmowym Facebooku.

Teraz kolejna odsłona tej jak, że uroczej i wesołej Pary Młodej.  Sesja plenerowa w Opolu,  dokładnie w  Willi Park.  Miejsce znane wielu ludziom z przyjęć weselnych jak i pokoi hotelowych.

Tym razem wykorzystałem to miejsce na plener dla Państwa Młodych .  Sukienka,  makijaż,  stylizacja Pani Młodej zaważyła o podjęciu decyzji co do tego miejsca.  Grzesiu nie miał, żadnych sprzeciwów.

Napomknę tylko,  że współpraca  była owocna – to dodatkowo dawało mi siłę by sesja zakończyła się sukcesem.

P.S

Dziękujemy za udostępnienie miejsca z klimatem 😉01 fotografia ślubna willa park 02 zdjęcia ślubne willa park 03 fotograf opole 04 ślub willa park 05 gliwice ślub 06 kędzierzyn koźle fotograf 07 fotografa ślubna prudnik 08 ślub bez tajemnic 09 przyjęcie ślubne willa park 10 plener ślubny willa park 11 plener śluby w parku 12 paparazzi studio opole 13 fotografia w ogrodzie 14 piękna pani młoda 15 ślub wesele opole 16 fotograf nysa 17 kreatywnie wesolo fotgraf ślubny 18 inspiracje ślubne 19 ach co to był za ślub 20 piękne zdjęcia ślubne 21 romantyczne zdjęcia ślubne

Leave a Reply