Partnerzy

Firma Duomedia to kolega Jacek Andreasik, z którym współpracuję. Oboje od lat zajmujemy się fotografią. Nasze doświadczenie i kreatywność pozwala nam wejść na rynek filmowy z nową energię i pomysłami.


Często rozmawiamy z ludźmi i firmami zajmującymi się filmowanie ślubnym. I dochodzimy do wniosku, że to już było.
Czas na łamanie konwencji. Podchodzimy  do tematu z energią i  pomysłami.


Pracujemy na najlepszym sprzęcie do fotografowania i filmowania - Nikon i Canon. Do tego stabilizacje, jazdy, statywy, mikrofony.
Podpowiadamy Młodym Parą co można zrealizować. Przygotowujemy scenariusz na Wasz teledysk.


Oferujemy:


Realizacje wykonujemy na terenie całego kraju.

 Portfolio video http://duomedia.com.pl/filmowe-momenty/

 

Polecam  

Agata Nowakowska Wizaż

Makijaż fotograficzny jest niezbędnym aspektem udanego zdjęcia, ponieważ charakteryzuje się bardzo mocnym kryciem przy jednoczesnym podkreśleniu urody, odpowiednim konturowaniem i rozświetleniem, dzięki czemu skóra w świetle lamp staje się nieskazitelna czego efektem są idealne zdjęcia.

Makijaż ślubny charakteryzuje się trwałością, świeżym i świetlistym wyglądem cery. Łączy w sobie cechy zarówno makijażu fotograficznego oraz scenicznego jak i techniki makeup no make up. W tym dniu musisz wyglądać oszałamiająco,naturalnie oraz niezwykle elegancko. Ślubne zdjęcia będą pamiątką na całe życie, więc warto zadbać o nieskazitelny wygląd.

Mam wieloletnie doświadczenie w pracy przy sesjach zdjęciowych, wiem jak odpowiednio przygotować modelkę/ modela do zdjęć. Pracowałam przy tworzeniu programu dla TVN style, mam na koncie pracę przy licznych kampaniach reklamowych, filmach wizerunkowych. Regularnie maluję do sesji prywatnych oraz biznesowych. Mogę pochwalić się wieloma publikacjami moich makijaży w prestiżowych magazynach branżowych. Jeśli nadal zastanawiasz się nad swoim makijażem ślubnym lub do sesji zdjęciowej zapraszam do zapoznania się z moim portfolio www.agatanowakowska.pl

do zobaczenia :-)

Marta Morawiecka wizaż

Nazywam się Marta Morawiecka i profesjonalnym makijażem zajmuję się od 2008 roku. Jestem związana z branżą modową i ślubną od kilku lat, współpracuję z fotografami, projektantami, agencjami modelek, artystami oraz Klientkami indywidualnymi w zakresie makijażu i stylizacji ubioru.
Pracuję tylko na profesjonalnych kosmetykach sprawdzonych przeze mnie marek. Cenię sobie profesjonalizm, indywidualne podejście do każdej Klientki oraz miłą atmosferę pracy. Uwielbiam kontakt z ludźmi, a moja praca to moja wielka pasja i radość, w którą wsadzam całe swoje serce.
http://www.martamorawiecka.com/
© Copyright 2017 by Mieczysław Szmańda. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projektowanie stron www