Tym razem zmierzyłem się z pięknymi Tatarami , ale pogoda nas nie opuściła .
W końcu.

Zależało mi na świetnych zdjęciach – bo Justyna chce piękne zdjęcia , Ja też , a Jacek na dodatek jest fotografem i jest  również z branży ślubnej.

Nie pozostawało mi nic innego jak dobrze ich zmęczyć chodząc po pięknych Tatrach. Jacek nawet się odgrażał ,że to jego ostatni raz w Zakopanym .

Ale to nie tak. Po pierwsze pokój dla fotografa , nie ma jedynki trudno -ale jest trójka . Restauracja z widokiem na góry – o tak . Browar wieczorkiem – o tak .

No w takich warunkach mogę pracować 😉  Brawo dla Państwa  Młodych bo oprócz ciężkiej pracy modeli musieli maszerować parę dobrych godzin po górskich szlakach.

Ale bez pracy nie ma kołaczy. Ode mnie macie piękne zdjęcia.  Wszystkiego Najlepszego na nowej drodze i mieszkaniu w Lublińcu.

P.S.

Justyno i Jacku – jeśli chcielibyście zobaczyć więcej zdjęć z sesji ślubnej w Tatrach -to na dysku przenośnym Jacka w katalogu fotoalbum 30 x 30 jest podkatalog… Miłego oglądania.

Mietek

 

01-plener-ślubny-tatary 02-plener-ślubny-tatry 03-tatry-polskie 04-ślubne-zdjęcia-w-górach 05-paparazzi-studio-zakopane 06-zdjęcia-ślubne-zakopane 07-zdjęcia-ślubne-opole 08-mieczysław-szmańda-fotograf 09-fotografia-ślubna-ozimek 10-fotografia-ślubna-dobrodzień 11-zdjęcia-na-wesele-opolskie 12-tatry-góry-polskie 13-plener-ślubny-w-górach 14--kreatywne-zdjęcia-ślubne-opole 15-paparazzi-studio-fotograf 16-morskie-oko-fotografia 17-olesno-fotograf 18--nysa-fotograf 19-kędzierzyn-koźle-fotografia-ślubna 20-fotografia-ślubna-kędzierzyn 21-wrocław-fotografia-ślubna 22-brzeg-fotografia-ślubna 23-katowice-zdjęcia-ślubne 24-wspinaczka-górska 25-moje-tatry 26-sweet-focia-z-górplener ślubny w górach .

Leave a Reply