Monika i Aleksander .

Gdy Państwo Młodzi angażują się w realizację swojego ślubu i chcą aby wesele i sesja plenerowa wyszła tak jak planują to z fotografem to wynik tego działania nie może być przeciętny . Omawiając sesję plenerową wiedziałem ,że Parze Młodej przypadł do gustu pomysł zrobienia huśtawki na drzewie i wykonania pleneru przy jej użyciu . Zaangażowali się . Szukali odpowiedniego miejsca i znaleźli po sąsiedzku. Rok wcześniej u sąsiada również robiłem zdjęcia na ślubie. Musiało się podobać skoro zatrudnili mnie na swój ślub.

Do tego mama przystroiła podwórko i jak przyszyliśmy na miejsce aby zrobić zdjęcia wystarczyło jedno spojrzenie .Wiedziałem ,że będzie pięknie. Nic nie cieszy tak bardzo jak znakomita współpraca fotografa z Młodą Parą.

Efekty poniżej.Trochę reportażu i plener zapraszam do obejrzenia.

Imprezę weselną bawił zespól Comodo, a filmowała firma www.duomedia.com.pl ,doskonałe jedzenie i sala- Gościniec Pod Różą .

paparazi-studio-fotografia-slubna-1 paparazi-studio-fotografia-slubna-2 paparazi-studio-fotografia-slubna-3 paparazi-studio-fotografia-slubna-4 paparazi-studio-fotografia-slubna-5 paparazi-studio-fotografia-slubna-6 paparazi-studio-fotografia-slubna-7 paparazi-studio-fotografia-slubna-8 paparazi-studio-fotografia-slubna-9 paparazi-studio-fotografia-slubna-10 paparazi-studio-fotografia-slubna-11 paparazi-studio-fotografia-slubna-12 paparazi-studio-fotografia-slubna-13 paparazi-studio-fotografia-slubna-14 paparazi-studio-fotografia-slubna-15 paparazi-studio-fotografia-slubna-16 paparazi-studio-fotografia-slubna-17 paparazi-studio-fotografia-slubna-18 paparazi-studio-fotografia-slubna-19 paparazi-studio-fotografia-slubna-20 paparazi-studio-fotografia-slubna-21 paparazi-studio-fotografia-slubna-22 paparazi-studio-fotografia-slubna-23 paparazi-studio-fotografia-slubna-24 paparazi-studio-fotografia-slubna-25 paparazi-studio-fotografia-slubna-26 paparazi-studio-fotografia-slubna-27 paparazi-studio-fotografia-slubna-28 paparazi-studio-fotografia-slubna-29 paparazi-studio-fotografia-slubna-30 paparazi-studio-fotografia-slubna-31 paparazi-studio-fotografia-slubna-32 paparazi-studio-fotografia-slubna-33 paparazi-studio-fotografia-slubna-34 paparazi-studio-fotografia-slubna-35 paparazi-studio-fotografia-slubna-36 paparazi-studio-fotografia-slubna-37 paparazi-studio-fotografia-slubna-38 paparazi-studio-fotografia-slubna-39 paparazi-studio-fotografia-slubna-40 paparazi-studio-fotografia-slubna-41 paparazi-studio-fotografia-slubna-42 paparazi-studio-fotografia-slubna-43 paparazi-studio-fotografia-slubna-44 paparazi-studio-fotografia-slubna-45 paparazi-studio-fotografia-slubna-46 paparazi-studio-fotografia-slubna-47 paparazi-studio-fotografia-slubna-48 paparazi-studio-fotografia-slubna-49 paparazi-studio-fotografia-slubna-50 paparazi-studio-fotografia-slubna-51 paparazi-studio-fotografia-slubna-52 paparazi-studio-fotografia-slubna-53 paparazi-studio-fotografia-slubna-54 paparazi-studio-fotografia-slubna-55 paparazi-studio-fotografia-slubna-56 paparazi-studio-fotografia-slubna-57 paparazi-studio-fotografia-slubna-58 paparazi-studio-fotografia-slubna-59 paparazi-studio-fotografia-slubna-60 paparazi-studio-fotografia-slubna-61 paparazi-studio-fotografia-slubna-62 paparazi-studio-fotografia-slubna-63 paparazi-studio-fotografia-slubna-64 paparazi-studio-fotografia-slubna-65

 

Leave a Reply